PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132730}

Wpuszczony w kanał

Flushed Away
6,3 36 970
ocen
6,3 10 1 36970
5,2 6
ocen krytyków
Wpuszczony w kanał
powrót do forum filmu Wpuszczony w kanał

wiem,, ze glosy sa podzielone, ale chcialbym sie dowiedziec, czy warto go ogladac?

dzialo_kaliber_44

Reklama- ,,ale fajny musze na niego pójść'' W trakcie filmu- ,, nie jest taki zły'' ( byłam nim bardzo znudzona, co znaczy, że próbowałam sobie wmówic, że jest fajny ) teraz- ,,jak ja mogłam pomyśleć, że on jest fajny nudny żadnych śmiesznych tekstów , śmiały się tylko małe dzieci oraz moja malutka towarzysząca która w nieśmiesznych momentach śmiejąc się patrzyła kątem oka czy ja się śmiejej a gdy się nie śmiałam to też przestawała się śmiać'' :D :D Wynik końcowy - Jak dla mnie bo oczywiście ja mogę się nie znać >>TANDETA<< ale myszka jest słodziutka :D Jeżeli ktoś to uważa za arcydzieło i zraniłam jego uczucia to przepraszam bardzo, nie było to moim zamiarem...

ocenił(a) film na 8
dzialo_kaliber_44

A mnie się podobał. Szczury jakoś tak z mordek podobne do tych kur z "Uciekających kurczaków" ale tła całkiem niezłe. Trochę mnie rozśmieszył, choć często humor niewybredny (dla miłośników spadania na e... no wiecie na co, albo się domyślcie ;) No i ten pościg, całkiem, całkiem, dla tych co lubią szybkie akcje. Jak dla mnie filmik ok. Dałam mu 8/10. Warto polecić wszystkim którym nie podobał się "Ratatuj" (mnie się nie podobał).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones