PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132730}

Wpuszczony w kanał

Flushed Away
6,3 36 968
ocen
6,3 10 1 36968
5,2 6
ocen krytyków
Wpuszczony w kanał
powrót do forum filmu Wpuszczony w kanał

animacja z klasą :-)

ocenił(a) film na 8

Twórcy Gromita nie zawiedli i tym razem :-) Jednak można dziś zrobić kreskówkę dla dzieci, która bawi ich rodziców i to nie z powodu zapożyczeń z innych filmów. "Bogaty" szczurek Roddy ląduje w kanale i w środku intrygi jaką snuje ropuch przeciwko zamieszkującym kanał gryzoniom. Przy

ocenił(a) film na 8
Marecki

Podzielam zdanie przedmówcy :) Nareszcie jakis powiew świeżości a nie powielanie schematów w kolejnych animacjach lub tworzenie kolejnych czesci jednej historii :) Film bardzo przyjemny w odbiorze zarówno dla dzieci jak i trochę starszych

ocenił(a) film na 9
maciey_2

Oczywiście ja również podzielam wasze zdanie. Według mnie nie jest to film nie jest dla malych dzieci, ponieważ nie zrozumieja o co tu tak naprawde chodzi. Podobnie jak ostania robota Disney Pixar "Auta", oby dwa te produkcje ocenilbym na od 12 lat. Cieszy mnie to bo coraz wiecej filmow animowanych pojawiajacych sie na ekranach kin, nie jest juz tylko glupia nic nie znaczaca bajeczką. Mozna w czystym sumieniem polecic je osobie doroslej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones